8 PRIEŽASTYS TAPTI KIDNGO NARIU


Mintis sukurti platformą, kurioje tėvai galėtų išsinuomoti visus kelionėse su vaikais reikalingus daiktus, kilo, kaip bebūtų keista, kelionės metu. 2015 m. kelionėje mane lydėjo mano dukrelė Sofija, kuriai tada buvo tik 11 mėnesių. Anksčiau leisdavausi į keliones su viena kuprine, bet mažoji pakeleivė, kaip pasirodė, reikalavo daugiau daiktų negu dažnas suaugęs keliautojas. Tada man ir toptelėjo... O kas būtų, jeigu viską – nuo lopšio iki žaislų – būtų galima išsinuomoti iš tokių pat tėvų, kaip aš? Apie pačią kelionę papasakosiu kitą kartą, o dabar leiskite man pristatyti iš svajonės realybe virtusią KIDNGO platformą ir jos privalumus.


1. Išsinuomoję kelionei su vaikais reikalingus daiktus, keliausite neapsikraudami

Kad ir kokios smagios bebūtų kelionės su šeima, jos vargina. Tai ar būtina viską dar labiau apsunkinti tąsant iš paskos lovelę, automobilinę kėdutę ir vežimėlį, ką jau kalbėt apie visą maišą žaislų? Keliaujant su mažiau daiktų, kelionės lėktuvu pasidaro malonesnės, o sutaupyti pinigai už bagažą leidžia išleisti daugiau pačioms atostogoms!


2. Kartais reikia tiek nedaug...

Atsidūrę nepažįstamoje aplinkoje, sutrinkame. Mūsų mažieji – ne išimtis. Vieni gerai išsimiega tik savo didelėje lovytėje, kiti pratę prie supamos lovytės komforto. Mažyliams patinka rutina, tad kuo labiau jūsų „laikini namai“ primena tikruosius, tuo daugiau sutaupysite nervų ir jėgų. Didelė lovytė primins namus, o kasdien naudojamas šokliukas padės jaustis saugiai. Ir kas galėtų pasiginčyti, kad maitinimo kėdutė palengvina gyvenimą? Ją galėsite naudoti kur beapsistotumėte – viešbutyje ar pas draugus. Apskritai, kur bekeliautumėte, daiktai vaikams, kuriuos nuomositės iš kitų šeimų, padės sutaupyti laiko, jėgų ir pinigų. Neleiskite smulkmenoms gadinti atostogų, kurių nusipelnėte!


3. Automobilinės kėdutės – būtinybė ir protingas pasirinkimas

Jei nuomositės mašiną, vaikų saugumas yra pirmoje vietoje. Kaip jį užtikrinti? Visų pirma, svarbu parinkti vaiko ūgiui tinkamą kėdutę, kurios gamintoju pasitikite. Aišku, galima paprašyti tuo pasirūpinti nuomos agentūros, bet dažniausiai jos turi pačias pigiausias kėdutes. Be to, jos vadovaujasi principu, kad vienas dydis tinka visiems. Na, bent jau joms taip atrodo. Apie higieną ir švarą net nepradėsiu. Be to, nepamirškite, kad agentūroms kėdutės pasibaigia gan greitai. Mano šeimai taip yra nutikę du kartus. Nepaisant to, kad buvome užsisakę iš anksto!

Net jei nesiruošiat nuomotis automobilio, greičiausiai naudositės taksi ar „Uber“ paslaugomis. Daugelio šalių įstatymai nurodo, kad kėdutė yra privaloma ir tokiais atvejais. O jeigu kažkur tai vis dar pasirinkimo klausimas – žinau, kad priimsite teisingą sprendimą ir pasirūpinsite savo vaikų saugumu!

Nors kai kurios oro linijos leidžia įsinešti kėdutę nemokamai, ją vis tiek reikės neštis kartu su dar krūva daiktų per visą oro uostą. Ar tikrai verta? Geriau pasitaupyti gerą nuotaiką ir jėgas, ypač kai priešaky ilgas skrydis.


4. Kas geriau pasirūpins daiktais, nei patys tėvai?

Automobilių nuomos įmonėms galima patikėti daug ką – tik ne daiktų vaikams švarą. Tas pats pasakytina ir apie lovytes, kurias nemokamai siūlo viešbučiai ar „Airbnb“ šeimininkai. Gal geriau pasikliauti tėvais, kurie viską kruopščiai išvalo po kiekvieno naudojimo?


5. Daugiau vietos mašinoje – daugiau komforto

Prieš tempdami pusę vaiko kambario į mašinos saloną ir bagažinę, pagalvokite, ką visgi geriau palikti namuose. Vienintelis tikrai būtinas dalykas yra automobilinė kėdutė. Visais likusiais daiktais padės pasirūpinti kitos šeimos, mielai išnuomosiančios jums viską, ko reikia. Tad drąsiai palikite balansinį dviratuką ir žaislus namie.


6. Palikite daugiau vietos lauktuvėms

Kiek laiko jums užtrunka sudėt visus daiktus? Kaip sprendžiat, ką vežtis būtina, o ką galima palikt namie? Jei turite vaikų, ir ne vieną, gali būti, kad turite per daug daiktų. Kartais yra tiesiog neįmanoma sudėti visko, ko jums reikia. Du lopšiai, dvynių vežimėlis ir maišas žaislų – kur visą tai sutalpint? Ir kieno žaislams teiksit pirmenybę?

KIDNGO bendruomenė padės jums sutaupyt nervų šitoje vietoje. Įsivaizduokite, kad viskas, ko jums reikia, teleportuosis, kur bekeliautumėt.


7. Išbandykite daiktus prieš pirkdami

Nesate tikri, ar vaikui patiks naujas žaislas? O gal kyla abejonių, ar išsvajotoji brangi nešyklė, mobili auklė ar „premium“ klasės vežimėlis iš tiesų verti savo kainos? Pasinaudokite proga išbandyti prieš pirkdami! Išsinuomokite ir tada spręskite! Leisite pinigus tik tam, kas jums tikrai tiks ir patiks.

Išsinuomoję daiktus būtinus kelionėse su vaikais, daugiau laiko ir dėmesio skirsite savo šeimai. Taigi prieš leisdamiesi į kelionę su savo mažaisiais, būtinai patikrinkite, ką KIDNGO nariai siūlo mieste, į kurį keliaujate.


8. KIDNGO siūlo puikų būdą užsidirbti papildomai

Jei namuose turite atliekamų kelioninių daiktų vaikams ar kūdikiams, junkitės prie KIDNGO bendruomenės ir uždirbkite pinigų nuomodami savo vaikų daiktus kitoms keliaujančioms šeimoms. Garantuojame jums naujas pažintis ir papildomą uždarbį! Registruokitės jau dabar.

Sukate sau galvą kaip tvariau keliauti su vaikais? Susipažinkite su 5 paprastais tvarių kelionių su vaikais principais.

#blogging #travel #kids #toddlers #babies #tips #hacks #kidngo

#bloggingmum #kidngo #travelwithkids

13 views0 comments

Recent Posts

See All

© KIDNGO 2019. All rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now